Dukelská 1222/5, Mikulov
+(420) 607 242 938
lreznakova@realpart.cz

O projektu

Výstavba celkem 6 bytových jednotek s možností parkování, je realizována přímo v obci Ketkovice, která disponuje základní občanskou vybaveností a je vzdálená pouhých 35 km od Brna. Předpokládané dokončení výstavby včetně kolaudace je plánováno na listopad roku 2021. Rádi Vám poradíme s případným financováním nemovitosti, konzultace možná i přímo v kanceláři. Neváhejte nás kontaktovat a pomůžeme Vám s výběrem jednotky dle vašich představ.


Umístění


Developer

Harry & Marv s.r.o.

Výstavbu bytového domu zajišťuje stavební firma Harry & Marv s.r.o.

IČ: 07200200, se sídlem Hlinky 40/102, Pisárky, 603 00 Brno, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 106755.

Stavební práce

Harry & Marv s.r.o, stavební firma s mnohaletými zkušenostmi provádí veškeré stavební, zednické a další odborné práce. Zbývá se kompletní výstavbou nových domů a výrobních hal, ale také dílčími rekonstrukcemi bytových jader, koupelen a jednotlivých místností. Není ji cizí ani výstavba dílčích opěrných zdí nebo rekonstrukce hotelů a kulturních domů.

Mezi její hlavní priority patří kvalita, ale zároveň i dostupnost. Pracuje tedy s velmi kvalitními materiály, které jsou však poměrně snadno dostupné a cenově výhodné. Spolupracuje s odborníky ve svém oboru a i díky nim Vám dokáže nejen s výběrem materiálu, ale i vhodným pracovním postupem vždy skvěle a nejvýhodněji poradit.

Realizace

Výstavba bytového domu – Kyjov

Výstavba rodinných domů – Vsetín

Výhradní prodejce

Lenka Režňáková

Realitní makléřka

+420 607 242 938

lreznakova@realpart.cz